Олег Лук'янович, заступник директора ВОЦГЗ взяв участь у регіональній робочій нараді з питань логістики для вакцин від COVID-19.

За словами Тетяни Бондаренко, регіонального координатора з проведення вакцинальної кампанії в області вакцинальна кампанія в області невпинно рухається вперед. Станом на 1 квітня в області першою дозою вакцини щеплено 11 800 людей. Вакцинацію проводять медики 9 мобільних бригад та 24 пунктів щеплень, які пройшли навчання по вакцині AstraZeneca/Oxford Covishield. Наразі навчання медичних працівників пунктів щеплень триває , - зазначає регіональний кородинатор.

На нараді обговорили низку питань, зокрема особливості логістики для різних видів вакцин: AstraZeneca/Oxford Covishield, Pfizer-BioNTech, Sinovac Biotech. Детально зупинилися на умовах зберігання та застосування вакцин. Важливим питаннями для обговорення стала підготовка медиків мобільних бригад та пунктів щеплень для роботи з вакцинами Pfizer-BioNTech, Sinovac Biotech. Також говорили про чітку взаємодію з Міністерством охорони здоров’я України.