Під таким гаслом за підтримки Вінницького обласного центру громадського здоров’я та Департаменту охорони здоров’я та реабілітації 2 вересня 2021 року Вінницьким обласним молодіжним центром «Квадрат» було проведено інформаційну зустріч зі співробітниками та зацікавленою молоддю.

Темою обговорення стали вакцинація від COVID-19  і залученість молоді Вінниччини до протидії розповсюдження пандемії.

Зустріч пройшла у популярному на Заході форматі панельної дискусії — обговорення теми групою фахівців перед аудиторією. Традиційно, панельна дискусія це комунікативна ситуація, в якій розглядається тема загального чи суперечливого значення групою експертів для публічного обговорення.

Панельна дискусія розробляється як різновид діалогу чи бесіди, в якій кожен з експертів втручається та висловлює свою думку та доповнює або суперечить своїм колегам по кожному з аспектів теми.

Модератором виступила Наталія Штогрин, директор молодіжного центру «Квадрат», яка направляла дискусію, іноді задавала питання аудиторії, зробила обговорення інформативним і цікавим. Професіоналізм модератора дозволив проводити дискусію послідовно, раціонально та об’єктивно. З іншого боку, наприкінці панельної дискусії, у аудиторії, що була залучена як онлайн, так і офлайн, була можливість втрутитись, задати питання або прокоментувати тему.

Учасниками діалогу стали Тетяна Бондаренко – заступник директора ДОЗтаР ВОДА та Олег Лук’янович – заступник директора Вінницького обласного центру громадського здоров’я.

Під час публічних дебатів фахівці репрезентували різні точки зору на стан вакцинальної кампанії на Вінниччини, розвінчували міфи та фейки, розповідали про історію створення вакцин від COVID-19, роль молоді у протидії пандемії та інфодемії, відповідали на запитання аудиторії.

Основною метою заходу є можливість для широкої громадськості та молодіжної  аудиторії Вінниччини розширити, поглибити або оновити свої знання з теми вакцинації від COVID-19, що представляє особливий інтерес.