Серія одноденних тренінгів для медичних працівників первинної ланки та представників територіальних громад області стартувала у Вінниці 29 вересня.  

Всього заплановано проведення 7 тренінгів «Формування толерантного ставлення у медичних працівників до людей, які хворіють на ТБ, та представників груп найвищого ризику».

Учасниками тренінгів стали сімейні лікарі,  медсестри загальної практики, медичні директори, зав амбулаторіями, а також керівники та представники територіальних громад Вінницької області.

Директор обласного центру громадського здоров’я Олександр Мельник та заступник директора Олег Лук’янович долучились до участі в тренінгах «Формування толерантного ставлення у медичних працівників до людей, які хворіють на ТБ, та представників груп найвищого ризику».

Подію ініційовано БО TBpeopleUkraine в рамках реалізації проекту “Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні”, який реалізується за фінансової підтримки The Global Fund за підтримки з “100% життя” – Мережа ЛЖВ.

Результат проведення навчання передбачає:

– взаємну організацію та інформаційну підтримку для медичних працівників на тему “Формування толерантного ставлення у медичних працівників до людей, які хворіють на ТБ, та представників груп найвищого ризику”;

– діяльність щодо сприяння затвердження і адаптації політик із запобігання стигмі і дискримінації щодо людей, які хворіють на ТБ, на рівні закладів охорони здоров’я первинної ланки;

– співпрацю з метою інтеграції навчального курсу з протидії стигматизації та дискримінації людей, що стикнулися з ТБ, до програми базової та післядипломної підготовки лікарів та середнього медичного персоналу;

– співпрацю з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу, ВІЛ та наркозалежності, зокрема, забезпечення якісних послуг у сфері туберкульозу, у тому числі стосовно реагування на бар’єри та порушення прав людей із туберкульозом.

 

Більше інформації на:

https://www.facebook.com/vinocgz