Засідання відбулося під керівництвом голови обласної Ради Вячеслава Соколового .Він наголошував на тому, що пори те, що саме зараз епідситуація в Україні та, зокрема у Вінницькій області, - стабільна, очікується нова хвиля захворювань. За словами В’ячеслава Соколового, кожен з керівників комунальних закладів несе відповідальність за свої колективи та за людей, яким заклад надає послуги.

Участь у нараді взяла керівник управління соціально-гуманітарної політики виконавчого апарату обласної Ради Людмила Грабович. Вона повідомила, що на Вінниччині щеплено понад 350 тисяч людей.
-На території області розгорнуто дев’ять опорних лікарень, які приймають хворих на коронавірус. Усі заклади підписали всі угоди з НСЗУ. Крім того, є всі умови, щоб діти, які захворіли на COVID-19, лікувалися в обласній дитячій інфекційній лікарні з батьками, - повідомила Людмила Грабович.
Вона зазначила, що на Вінниччині наразі вакцинують препаратами AstraZeneca (в т.ч. SKBio та Covishield); Coronavac/Sinovac-Biotech; Comirnaty/Pfizer-BioNTech; Spikevax/Moderna. Усі вони схвалені ВООЗ.
-1200 медиків задіяно до вакцинальної кампанії в області. Розгорнуто 204 пункти щеплення , діє 33 центри масової вакцинації населення. В області працюють 42 мобільні щеплювальні бригади, які пройшли відповідні навчання, - повідомила Людмила Грабович.
Підсумовуючи результати наради, Вячеслав Соколовий повідомив її учасникам, що всім комунальним закладам області відправлені листи з вимогами щомісячного інформування про стан вакцинування.