Станом на 23 березня маємо 5460 людей щеплених першою дозою вакцини Oxford/AstraZeneca CoviShield! Вакцинація неупинно рухається вперед! Відповідно до Дорожньої карти МОЗ України щеплюють медиків, військових та соціальних працівників.

 Щоб уникнути утилізації через можливий залишок вакцин, Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) дозволило використовувати залишки для вакцинації людей із непріоритетних груп. Зокрема для «публічних діячів», які мають таким чином популяризувати вакцинацію серед населення. Першою публічною особою, яка отримала щеплення проти COVID-19 залишковою дозою на Вінниччині стала Ірина Борзова - народний депутат від Вінниччини.
- Я бачу скільки людей нині хворіє, наскільки заповнені лікарні та як втомились медики… Тому добровільно вакцинуюсь і показую приклад іншим. Ризик захворіти самій на «ковід», заразити людей та наслідки від хвороби серйозніші, ніж від щеплення. Я відповідальна за тих, хто поряд. Робота народного депутата це не лише законотворчість, а й комунікація з людьми. Я щодня маю багато зустрічей із людьми різного віку. Мій обов’язок зробити щеплення, щоб не захворіти та не поширювати хворобу, захистити людей, які поряд. Чи мала я страх – НІ. Вакцинуватися індійським аналогом схваленої ВООЗ AstraZeneca безпечніше, ніж залишатися без щеплення, - Ірина Борзова, народний депутат України.
Нагадаємо, що з початку кампанії вакцинації дозволяється використовувати можливі залишки вакцин для щеплення громадських діячів, діячів культури та спорту, лідерів релігійних спільнот з метою популяризації імунізації від коронавірусної хвороби.