Дезінформація та маніпуляції - загроза громадському здоров’ю.

Міжнародною асоціацією Протиковідний Альянс на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва 1 лютого 2022 року проведено захід, що присвячений протидії дезінформації та маніпуляції в реаліях світової пандемії.

Музичні, літературні та мистецькі твори партнерів проєкту з різних країн стали прикрасою заходу та надихнули присутніх на плідну дискусію.

Під час зустрічі науковцями презентовано авторський метод оцінювання психологічної та та фізичної готовності до вакцинації.

Заступник директора обласного центру громадського здоров’я Олег Лук’янович наголосив на важливості грамотності в питаннях здоров’я та важливості дотримання правил інформаційної гігієни для збереження ментального та фізичного здоров’я.

Вінницький обласний центр громадського здоров’я Вінницької обласної Ради підтримує важливі ініціативи Міжнародної асоціації Протиковідний Альянс, що спрямовані на подолання викликів пандемії.

Саме об’єднання міжнародних зусиль медиків, науковців, дипломатів, діячів мистецтва, культури та спорту, представників органів влади дозволяє з оптимізмом дивитись у майбутнє.

Все буде громадське здоров’я!

Більше інформації на https://www.facebook.com/vinocgz