Станом на 18.03.2021 року з початку вакцинації на Вінниччині отримали перше щеплення 3860 осіб. Жителі області вакцинуються за допомогою мобільних бригад та на пунктах щеплень у відповідності до Дорожньої карти та етапів вакцинації.

Вінницький обласний Центр громадського здоров’я продовжує формування списків публічних та громадських діячів, що виявили бажання вакцинуватись від COVI-19 залишками доз вакцини.

https://docs.google.com/forms/d/1GdlX_1O6P599jC49OzPVvGMeQ973Ig_unJHhCc1X2YE/

Відповідно до наказу МОЗ, до списку може бути включено:

1)  учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях;

2)  народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;

3) видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, старших 60 років.

Аналіз даних осіб, що вже зареєструвались у Google формі свідчить, що більше 80% відсотків - молодше 60 років, більше 60% - мешкає у місті Вінниця, лише кожен четвертий із записаних відповідає критеріям відбору, що рекомендовані МОЗ.

Громадяни України, що не входять до пріоритетних груп, та числа громадських діячів можуть записатись до листа очікування вакцинації від COVID-19 на порталі чи у застосунку «Дія» або по телефону гарячої лінії МОЗ 0800602019.