Щиро вітаємо з Днем журналіста України чарівних та фахових співробітниць відділу інформаційно-комунікаційної роботи та зв’язків з засобами масової інформації та громадськістю!

Оперативність у висвітленні подій, аналітичність у подачі матеріалу, дотримання норм професійної етики, фаховість та об’єктивність – це те, що завжди притаманне журналістам Вінницького обласного центру громадського здоров’я.

Ви обрали надзвичайно цікаву, але нелегку та відповідальну справу – першими дізнаватися  про новини у сфері громадського здоров’я Вінниччини, щоденно занурюватись у вир подій, об'єктивно висвітлювати життя громади. 

Нехай джерело Вашого натхнення буде невичерпним, робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло, а творчі пошуки приводять до захоплюючих відкриттів!

Нехай події, які Ви висвітлюєте, будуть позитивними, друковані, аудіо- та відеометеріали – яскравими, а гонорари – високими.

Бажаємо Вам, шановні журналісти, міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій.


                                                                                                                             Адміністрація КНП "Вінницький обласний центр громадського здоров'я"