Мельник Олександр Васильович

Директор КНП «Вінницький обласний центр громадського здоров’я Вінницької обласної Ради»

Фахівець з загальної гігієни вищої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії з організації та управління охороною здоров’я. Керівник з досвідом роботи в системі Держсанепідслужби та обласного лабораторного центру МОЗ України. Фахівець з моніторингу та оцінки управління якістю інформації проекту Глобального фонду боротьби зі СНІДОМ, туберкульозом в Україні, результатом діяльності якого стало створення КНП «Вінницький обласний центр громадського здоров’я Вінницької обласної Ради». Учасник планування та організації держсанепіднагляду, соціально - гігієнічного моніторингу та аналізу санепідситуації. Організатор комплексу заходів реагування на випадки надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я (спалахів інфекційних хвороб, харчових отруєнь та отруєнь хімічними речовинами, радіаційних аварій). Розробник заходів з попередження надзвичайних ситуацій. Активний учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Досвід роботи:

Розпочав професійний шлях як лікар з гігієни праці  Вінницької обласної санітарно-епідеміологічної станції (1985-1990 рр).

 Обіймав  посади завідувача санітарно-гігієнічного та організаційного відділів, працював заступником головного лікаря з організаційної роботи.  (1990-1993 рр).

Працював заступником головного державного санітарного лікаря м.Вінниця (1993-2012 рр.)

З 2013 р. по 2020 р. працював в ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» на посадах завідувачів відділів.

З 20.11.2020 р.  – виконуючий обов’язки, а з 01.03.2021 – директор КНП «Вінницький обласний центр громадського здоров’я Вінницької обласної Ради».

 

 

Лук'янович Олег Леонідович

Заступник директора Центру громадського здоров’я Вінницької обласної Ради з листопада 2020 року. Випускник Програми імені Губерта Г. Гамфрі (США) 2019-2020 за фахом "Політика та менеджмент громадського здоров'я". Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії з 25 річним досвідом клінічної роботи. Завідувач відділення лікарні (2011-2019), що має досвід у клінічній допомозі та інтегрованих системах надання медичної допомоги. Голова Правління Фонду громадського здоров’я (2002-2017) з 15-річним досвідом управління бюджетом та покращення обслуговування клієнтів. Національний експерт в українсько-швейцарській програмі „Здоров’я матері та дитини” протягом 5 років. Співавтор двох клінічних протоколів Міністерства охорони здоров’я України та трьох настанов для лікарів.