Попри те, що літо почалось з холодної погоди, спекотні дні ще попереду, а отже варто подбати про те, щоб уберегтися від опіків. 

Опіки  - це  один із найпоширеніших видів травм. Останнім часом почастішали випадки, коли  молодь бере  участь в небезпечних челенджах з селфі на даху вагона електропоїзда і потрапляє до  лікарні з важкими опіками після електротравм. Відомо, що опіки залишаються актуальною проблемою медицини із можливими серйозними соціально-економічними наслідками серед різних вікових груп, - про це розповідає Олег Лук’янович, заступник директора Вінницького обласного центру громадського здоров’я.  

Він додає, що сучасні діагностично-лікувальні концепції вимагають якісних уніфікованих алгоритмів надання допомоги на різних етапах проведення. Для того, щоб покращити якість надання медичної допомоги пацієнтам з опіками розроблений відповідний алгоритм лікування. Над ним працювали фахівці Клінічного Центру термічної травми та пластичної хірургії Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова спільно з кафедрою загальної хірургії Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

З метою покращення якості надання допомоги при опіках та оцінки теперішньої ситуації  медиками області та за участі ВОЦГЗ буде проведено анонімне анкетування. Опитування містить питання щодо різновидів опіків та надання першої допомоги.

Заходьте за цим посиланням та пройдіть анонімне опитування "Особливості надання допомоги при опіках": https://forms.gle/e3kBuRqHPT5Yyg2A8

Більше статей