Про це повідомляє TBpeopleUkraine. Візит відбувся в рамках співпраці громадських організацій та медичних установ, спрямованої на подолання епідемії туберкульозу в Україні.

 Фахівці  завітали до Вінницького обласного клінічного фтизіопульмонологічного центру, щоб обговорити актуальні питання доступу до медичних та соціальних послуг пацієнтів з туберкульозом.

Експерти докладно вивчили питання проходження людьми з особливих категорій (без місця проживання, без документів) повноцінного ефективного курсу лікування та дали рекомендації щодо проблемних питань, які виникають при цьому.

Поза цим, експерти відзначили сумлінне ставлення медичних працівників до виконання своїх обов'язків та турботу про пацієнтів. Адже, до прикладу, експертна група отримала можливість відвідати пацієнтів, лише після того, як здали тестування на COVID-19.

Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічного центр — це один із закладів, який надає допомогу пацієнтам з туберкульозом зі зразковими підходами до лікування, інфекційного контролю та умов перебування пацієнтів. Медична установа однією з перших в Україні доєдналася до трансформації протитуберкульозної служби на регіональному рівні. І наразі для пацієнтів з туберкульозом створені комфортні умови перебування та лікування. До того ж, віднедавна, цей заклад отримав можливість надавати послуги пацієнтам з іншими легеневими захворюваннями.

Збереження умов доступу до медичних та соціальних послуг людей, яких торкнулася проблема туберкульозу, є пріоритетом діяльності експертної групи з реагування та подолання бар'єрів для людей з туберкульозом.

Фото: TBpeopleUkraine

Нет описания фото.

Більше статей