Заступник директора Вінницького обласного центру громадського здоров’я Олег Лук’янович взяв участь у четвертому модулі унікальної навчальної програми  Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) для управлінців у сфері психічного здоров’я Leaders for Mental Health.

Черговий модуль проходив 27-29 травня на базі Українського Католицького Університету. 

Нагадаємо, програма реалізована LvBS та агенцією Be-It Health & Social Impact в межах проекту Mental Health for Ukraine (MH4U), що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку співробітництва (SDC).

Метою програми є надати учасникам сучасні знання, розуміння та практичні інструменти для розбудови послуг та системи охорони психічного здоров’я відповідно до потреб людей, виробити вміння для реалізації проєктів в сфері психічного здоров’я в своїх закладах та громадах, сприяти покращенню лідерських навичок.

Після завершення навчання учасники презентуватимуть свої проєкти, найкращі з яких отримають менторську підтримку від викладачів LvBS та Be-It. Команда Вінницької області, у якій представлені керівники закладу охорони здоров’я, центру громадського здоров’я, центру соціальних служб і громадської організації є прикладом мультсекторальної взаємодії та комплексного підходу до втілення в життя громади кращих міжнародних практик у сфері психічного здоров’я.

 

Більше статей