У другому півріччі в 11 областях (Волинській, Рівненській, Тернопільській, Сумській, Вінницький, Полтавській, Львівській, Запорізькій, Київській, Одеській і Дніпропетровській) відбулися 65 тренінгів із формування толерантного ставлення медичних працівників до осіб із туберкульозом.

 До тренінгів долучилися понад 1500 спеціалістів. Серед них - директор Вінницького обласного центру громадського здоров'я Олександр Мельник, та заступник директора Олег Лук'янович.

🎯 Загалом досвідчені тренери та партнери провели 35 тренінгів, під час яких висвітлювали негативний вплив стигми на формування прихильності до лікування та навчали учасників практичним навикам толерантного консультування людей, які хворіють на ТБ.

🙏 Не втомлюємося дякувати всім експертам і медпрацівникам, залученим до цієї важливої справи, адже завдяки нашій спільній роботі, зменшується рівень дискримінації по відношенню до людей з туберкульозом та дотичних до цієї проблеми в Україні.

*****Тренінги проведені БО "TBpeopleUkraine" у рамках реалізації проєкту «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні» (програмний компонент 150М. Зниження рівня стигматизації та дискримінації стосовно пацієнтів з ТБ серед медичних працівників), який реалізується за підтримки БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та за фінансової підтримки The Global Fund.

Джерело: https://www.facebook.com/TBpeopleUkraine/posts/919404625353745

Більше статей