Всесвітній день поліомієліту був заснований Ротарі Інтернешнл більше десяти років тому на честь народження Джонаса Солка, який очолив першу команду науковців, що розробила вакцину проти поліомієліту.

Використання вакцини проти поліомієліту за даними Глобальної ініціативи з ліквідації поліомієліту (GPEI) на 2013 рік зменшило кількість випадків поліомієліту у всьому світі на 99% .

Поліомієліт – це небезпечне і потенційно смертельне інфекційне захворювання. Ліків від хвороби немає, але є безпечні та ефективні вакцини. Попередити поліомієліт можна за допомогою імунізації.

Вакцина проти поліомієліту, яка вводиться багаторазово, майже завжди захищає дитину на все життя. Таким чином, стратегія ліквідації поліомієліту заснована на запобіганні інфекції шляхом імунізації кожної дитини, поки не припиниться передача, і світ не стане вільним від поліомієліту.

За інформацією ВОЦКПХ, на Вінниччині протягом 9 місяців нинішнього року повний курс щеплення проти поліомієліту отримали понад 60% дітей першого року життя та більш як 53% дітей від 1 року і старше. Черговими ревакцинаціями проти поліомієліту в цілому по області охоплено від 48,9% до 63,1% дітей. Першою ревакцинацією у 18 місяців охоплено 61,4%дітей; у віці 6 років – 61 % дітей; у віці 14 років – 62% дітей. Джерело: www.cgz.vn.ua

Вакцинація рятує життя!

Підвищуйте свою грамотність в питаннях здоров’я.

Більше інформації на www.phc.vn.ua

https://www.facebook.com/vinocgz

Більше статей