Акція, організована КНП ВОР «Клінічний Центр інфекційних хвороб», спільно з Вінницьким обласним Центром громадського здоров’я, і присвячена дню пам’яті померлих від СНІДу, була достатньо активною та популярною серед вінничан.

Загалом до мобільної лабораторії, що працювала протягом тижня, з 16 до 21 травня на Європейській площі, шансом пройти тестування скористалися 654 людини.

У результаті роботи мобільної амбулаторії було виявлено 6 гепатитів С, один – гепатит В, одна особа дізналася про позитивний результат RW, також ще одна людина отримала позитивний результат на антиген COVID-19.

Крім того, 82 людини скористалися можливістю обстеження на наявність антитіл до коронавірусу, в т.ч. одна – ПЛР.

Подібні тижні тестування регулярно проводяться двічі на рік і вже стали традиційними для вінничан, – коментує заступник директора Вінницького обласного центру громадського здоров’я Олег Лук’янович. – Особливо тішить активна позиція молоді щодо питань збереження здоров’я, профілактики хвороб.

Також вдячний тим вінничанам, які залучали до тестування своїх родичів, друзів, знайомих, сусідів. Люди приходили на тестування цілими сім’ями, отримували від співробітників обласного центру громадського здоров’я та волонтерів додаткові інформаційні матеріали для розповсюдження серед колег та сусідів.

Дякуємо громаді за підтримку. Все буде громадське здоров’я!

 

Більше статей