Серія тренінгів  «Формування толерантного ставлення у медичних працівників до людей, які хворіють на ТБ, та представників груп найвищого ризику» проходить у Вінницькій області з 29 вересня по 22 жовтня 2021 року. Тренінги призначені для медичних працівників первинної ланки (сімейні лікарі,  медсестри загальної практики, медичні директори, зав амбулаторіями) та керівників/представників територіальних громад.

Організаторами заходів виступили БО «TBpeopleUKRAINE» та «100%LIFE».

В ході тренінгів приділено увагу епідемічній ситуації з ТБ в Україні та світі. Учасники отримали базову інформацію про туберкульоз. Проведено огляд законодавства України в сфері охорони здоров'я та протидії ТБ.

Знаннями про основи консультування людей, що хворіють на ТБ та вплив стигматизації на життя людей щедро та фахово ділились тренери Андрій Дудник ( лікар пульмонолог, фтизіатр, доцент кафедри фтизіатрії з курсом клінічної імунології та алергології) та Оксана Орищук (керівниця організації «Центр громадського здоров’я Незалежність»).

Щира подяка організаторам та тренерам за професійність та залученість до вирішення актуальних проблем громадського здоров’я в громаді Вінницької області.

Більше інформації на https://www.facebook.com/vinocgz

Все буде громадське здоров’я!

Більше статей