Сьогодні закінчив роботу 33-й по рахунку тренінг з підготовки вакцинувальних бригад, організований  Вінницьким обласним центром громадського здоров’я, спільно з департаментом охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА. За цей час підготовлено більше тисячі медиків. Нині вони на передовій вакцинальної кампанії Вінниччини.

 Сертифікати про закінчення навчання в актовій залі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. Пирогова отримали ще 162 медичних працівника. Завтра вони готові приступити до масової вакцинації мешканців Вінниччини.

  • Завдяки регулярному проведенню таких навчань медики з різних куточків Вінниччини, навчалися працювати з вакцинами від гострої респіраторної хвороби COVID-19, вносити дані про вакцинацію до електронної системи та формувати відповідні звіти. Поновлення  знань щодо техніки щеплень проти COVID-19, діагностики анафілаксії та першої допомоги – усе це стало запорукою ефективної роботи мобільних бригад, пунктів щеплень та Центрів масової вакцинації області. – прокоментував директор Вінницького центру громадського здоров’я Олександр Мельник. – Зі слухачами працює команда регіональних тренерів. Медики постійно отримують повноцінну інформацію щодо доставки вакцини, графіку її розвезення та термінів використання, а також умов зберігання.
  • Безумовно навчання додали впевненості тим, хто працює у вакцинальній кампанії, – підкреслив заступник директора Вінницького центру громадського здоров’я Олег Лук’янович, – щодо безпечності вакцин, вдосконалення навичок комунікації з пацієнтами, які вагаються стосовно проведення імунізації. Протягом тренінгових занять медпрацівники вивчають характеристику вакцин, їхню ефективність, показання та протипоказання до щеплення. За час роботи навчальних курсів, а сьогодні – це вже 33-й(!) випуск, – вакцинальна кампанія в області триває досить потужно. Продовжуватимемо підготовку фахівців і надалі.