Сьогодні дводенний тренінг по роботі з вакциною AstraZeneca закінчили лікарі та медсестри мобільних бригад та пунктів щеплень: КНП «Оратівський ЦПМСД», КНП ЦПМСД №2 м. Вінниці,КНП «Тульчинський ЦПМСД» Тульчинської МР,КП Погребищенський ЦПМСД Погребищенської МР,КНП «ЦПМСД №5 м. Вінниці» АЗПСМ №1,КНП ЦПМСД №2 м. Вінниці,КНП «Тульчинський ЦПМСД» Тульчинської міської ради, КНП «Тростянецький РЦПМСД».


Разом із фахівцями Вінницького обласного центру громадського здоров’я та тренерами Дмитром Дмітрієвим, Юлією Гарлінською, Наталією Гриньовою та Світланою Комар медики відпрацювали питання, пов'язані зі складом вакцини, особливостями її транспортування та введення, роботою з електронними медичними системами, а також поновили знання щодо першої допомоги.
Як тільки до області зайде чергова поставка вакцини, яка буде використана для ревакцинації, до справи візьмуться навчені медики мобільних бригад та пунктів щеплення. Варто зазначити, що навчання медиків не припиняється, до навчань планується долучити студентів медичних університетів та медколеджів, а також лікарів-інтернів.