Отримати щеплення відтепер може кожен бажаючий, віком від 18 років, зареєструвавшись за телефоном безпосередньо в Центрі масової вакцинації.

В області загалом розгорнута робота  23 таких Центрів  та 150 пунктів щеплень, які працюють як у робочі, так і у вихідні дні.

Щеплення здійснюють  вакцинами: 1. AstraZeneca (CoviShield, SKBio, Vaxzevria). 2. CoronaVac (Sinovac Biotech). 3. Comirnaty (Pfizer-BioNtech). 4. Spikevax (Moderna)

Вчора, протягом 21 липня, на Вінниччині зроблено 3778 щеплень проти Covid-19.

В області працює 23 Центри масової вакцинації. Вісім з них знаходиться в м. Вінниця, 15 – в територіальних громадах області (Іллінці, Жмеринка, Могилів-Подільський, Гайсин, Тростянець, Козятин, Муровані Курилівці, Тиврів, Хмільник, Бар, Теплик, Тульчин, Липовець, Томашпіль, Немирів).

 У вакцинальній кампанії області задіяно 749 медичних працівників та 42 мобільних бригади.

У центрі масової вакцинації смт Теплика, (що працює за адресою:  вул. Незалежності, 37) щодня в середньому щеплення від коронавірусу отримують 60-66 городян.

Щоб отримати щеплення, кожен бажаючий може попередньо зареєструватися за телефоном центру: (067)-434-83-36.

  • Темпи вакцинальної кампанії постійно зростають, – коментує директор ЦПМСД смт Теплика Галина Шевчук. – Так, загалом щодня силами пункту щеплень та Центру вакцинації ми робимо в середньому 140 щеплень. У найближчих планах – охопити щепленням якомога більшу кількість містян та мешканців громади. Адже вакцинація – єдиний захист від цієї смертельно небезпечної хвороби.