У минулі вихідні у Вінниці в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати (вул. Соборна, 68) працював Центр вакцинації населення проти Covid-19.  Щеплення проводили медики чотирьох центрів первинної медико-санітарної допомоги м. Вінниці. Населення щеплювали вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech. Загалом за  два дні роботи Центру медики щепили 733 людини.

Всі, хто заздалегідь знав про роботу Центру, вишикувалися в чергу ще задовго до початку роботи центру. Активність вінничан була досить високою. Бажання отримати  захист від небезпечної хвороби виявили і молодь, і люди пенсійного віку.

Роботу  щеплювальних бригад координували представники Вінницького обласного центру громадського здоров’я, департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА та м. Вінниці. Вакцинуватися проти Covid-19 мали можливість мешканці міста над Бугом, записані у чергу через додаток «Дія», листок очікування або ті, які зверталися до свого сімейного лікаря.  Також щеплення робили й вінничани, які не були записані до цільових груп, але бажали отримати захист від СOVID-19. Всім, хто отримав перше щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech, гарантовано мають отримати друге, через 28 днів після першого.