Переглянути запис ефіру можливо за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=oovPfsPCOAg

Чи почалась епідемія грипу у Вінницькій області?

Які штами грипу цього сезону циркулюватимуть?

Які вакцини використовуються в області для вакцинації від грипу?

Експрес-тести на грип, які продаються в аптеках, достовірні?

На ці та інші питання відповідає у прямому ефірі заступник директора обласного центру громадського здоров’я Олег Лук’янович.

COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою від коронавірусної хвороби з'явиться наприкінці січня.

Доти усі, хто вакцинувався бустером, зможуть користуватися зеленим сертифікатом про повну вакцинацію.

Щоб отримати новий цифровий документ, достатньо надіслати запит на порталі чи у застосунку Дія не раніше останніх чисел січня, звісно, вже після самого щеплення. Порядок генерації сертифікату нічим не відрізнятиметься від того, як створюються COVID-сертифікати на підставі одужання чи вакцинації. Єдиною відмінністю є термін дії нового документу — він буде чинним 270 днів.

Крім COVID-сертифікату, українці, які отримали бустер, зможуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Його можна отримати за місцем щеплення чи у сімейного лікаря. Цей документ, як і COVID-сертифікат, буде чинним 270 днів.

Джерело: https://www.facebook.com/moz.ukr/

Круглий стіл «Права людини: свобода й рівність для всіх»

 10 грудня 2021 року об 11.00 Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва у рамках Дня прав людини організовує на платформі Zoom засідання круглого столу «Права людини: свобода й рівність для всіх» за участі правників, науковців, представників громадських організацій.

10 грудня у світі відзначають День прав людини. Ця дата була запроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини.

Не можете самостійно згенерувати COVID-сертифікат?

Волонтери готові допомогти вам у центрах вакцинації населення.

Відучора, у центрах вакцинації населення, що розташовані в «Будинку офіцерів», в «Книжці», в «МегаМоллі» та у «Магігранді» вам допоможуть встановити застосунок «Дія» на смартфон та згенерувати COVID-сертифікат.

Медики Ямполя, Писарівки, Клембівки, Городківки та Крижополя запрошують мешканців Вінниччини долучитися до флешмобу «Ми вакциновані».

✔Мета флешмобу – захистити якомога більше вінничан. Ми вакцинувалися усі. І на власному прикладі хочемо показати, що це безпечно. Запрошуємо усіх мешканців Вінниччини отримати щеплення та захистити себе та своїх рідних. Вакцинувавшись ви запобігаєте важкому перебігу хвороби.

👉Щоб долучитися до флешмобу потрібно:

✔️Бути вакцинованим;

✔️Розповісти чи написати коротку історію чому ви це зробили;

✔️Сфотографуватися і виставити у соціальні мережі фото із хештегом #вакциновані_захищені  #ми_вакциновані #я_вакцинований;

👍 ✔️«Мета флешмобу – захистити якомога більше вінничан.

Ми вакцинувалися усі. І на власному прикладі хочемо показати, що це безпечно.

Запрошуємо усіх мешканців Вінниччини отримати щеплення та захистити себе та своїх рідних. Вакцинувавшись ви запобігаєте важкому перебігу хвороби.

👉Щоб долучитися до флешмобу потрібно:

✔️Бути вакцинованим;

✔️Розповісти чи написати коротку історію чому ви це зробили;

✔️Сфотографуватися і виставити у соціальні мережі фото із хештегом #вакциновані_захищені #ми_вакциновані #я_вакцинований;

 

Нагадуємо, що вакцинація від COVID-19 є добровільною та безкоштовною.

За даними МОЗ України новий штам вірусу COVID-19 «Дельта» вже виявлено в понад 90 країнах світу. Він набув широкого розповсюдження в Республіці Індія, Російській Федерації, Португалії та Великій Британії. У Великій Британії новий штам відповідає за понад 60% інфікувань, він в 1,6 разів більш контагіозний, а також в 1,45 разів збільшує ризик необхідності інтенсивного лікування. Потреба в госпіталізації виникає вдвічі частіше, ніж при інфікуванні звичайним штамом COVID-19.