Мобільна бригада Вінницького обласного Клінічного Центру інфекційних хвороб вчора по обіді працювала на площі Європейській у м. Вінниці.

Інформаційно-роз’яснювальну роботу проводили фахівці Вінницького Центру громадського здоров’я.
За словами Олександра Мельника, директора центру громадського здоров’я, тільки за допомогою вакцинації можна себе захистити.


- Якщо людина захворіє, то сформований завдяки щепленню імунітет допоможе вберегти її від важкого перебігу. Нині у Вінницькій області вакциновано 778 тис. населення — це 50%, з них двома дозами — 330 тисяч. Але для формування колективного імунітету потрібно охопити щепленням 70% дорослого населення, тільки так ми зможемо зупинити пандемію, - зазначає фахівець.


Усі бажаючі зробити щеплення, вакцину обирали на вибір (AstraZeneca, Comirnaty, CoronaVac).


– Це зручно, тому що у центрі міста, і важливо захистити себе, оскільки щодня коронавірус забирає життя наших людей, – прокоментувала студентка-медик Оксана К., яка разом зі своєю однокурсницею Тетяною С. навчається на останньому курсі Погребищенського медичного коледжу. До Вінниці дівчата приїхали відзначати Міжнародний день студента. Після закінчення коледжу планують працювати у медичному закладі, отож рішення вакцинуватися для них свідоме та зважене.

А Ви вакциновані? Якщо ще досі отримали щеплення, не зволікайте!


Захистіть себе, рідних, близьких від важкого перебігу коронавірусної хвороби! Повний перелік пунктів щеплень та центрів вакцинації населення: https://list.covid19.gov.ua