Мобільна бригада з вакцинації

▪️ Не можете пересуватися самостійно?

▪️ Мешкаєте в маленькій громаді, де немає пункту щеплень?

▪️ Хочете, щоб ваш робочий колектив вакцинувався якнайшвидше?

Викликайте до себе мобільну бригаду з вакцинації від COVID-19.

Як це зробити та до кого ще може приїхати мобільна бригада, читайте за посиланням - https://bit.ly/33MP1oL

Невігластво — це брак знань та інформації, необізнаність.

Слово «невіглас» — це іменник, котрий описує людину в стані несвідомості або навіть когнітивного дисонансу та інших пізнавальних відносин і може описувати осіб, які свідомо ігнорують або нехтують важливою інформацією чи фактами, або осіб, які не знають важливої інформації або фактів.

Невігластво може проявлятися у трьох різних типах: фактична необізнаність (відсутність знань про якийсь факт), об'єктивна необізнаність (незнайомство з якимось об'єктом) та технічна необізнаність (відсутність знань, як щось робити).

Шахраї готові скористатись неосвіченістю та довірливістю громадян, що попали під вплив антивакцинаторських настроїв.

Знайомимо вас з новими пропозиціями від партнерів МОЗ України та Національної програми з вакцинації від COVID-19.

Знижка на поїздку в таксі у розмірі до 50%, але не більше 50 грн. діє до 09.12.2021 на території міст, в яких є можливість використання онлайн-сервісу.

Спеціальний блок інформації для пацієнтів, що знаходиться за посиланням https://bit.lv/09patsientv розроблено Міністерством охорони здоров’я України метою роз’яснення ключових етапів медичної реформи та інформаційної підтримки.

Люди літнього віку у зоні ризику тяжкого перебігу коронавірусного захворювання.Вакцинація - найефективніший спосіб захистити себе від COVID-19.

Люди віком 60+ у пріоритеті вакцинації від COVID-19!Вони – у зоні ризику тяжкого перебігу та госпіталізації від COVID-19. Збірник запитань про вакцинацію для літніх людей допоможе уникнути некоректної інформації, побоювань та страхів щодо щеплення.

Єдиним справжнім протипоказанням до щеплення від COVID-19 наразі є серйозна алергічна реакція на першу дозу вакцини, наприклад анафілактичний шок.

 Вчора, 12 червня, в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати ( вул. Соборна, 68) розпочав роботу Центр вакцинації населення від Covid-19. За словами медиків, на два дні роботи Центру бригади отримали 1000 доз вакцини «CoronaVaс».

Правила, що допоможуть захистити себе та інших від зараження на COVID-19